Máte ještě otázky?

Jsme tu pro Vás! Rádi Vám pomůžeme, poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy. Pokud nevidíte Váš dotaz, napište nám na podpora@aloreviva.com.

PRODUKTY

1Pro koho je doplněk stravy ULTIMATE BEAUTY Drink určen?
Jedinečný ULTIMATE BEAUTY drink od ALORE VIVA s vyváženým poměrem 22 unikátních ingrediencí a 14 aktivních látek je navržen tak, aby tělo optimálně vstřebalo všechny složky. Efektivní dávkování zajišťuje, že žádná složka není zbytečná. Ideální pro ženy i muže od 30 let.
2V čem se ULTIMATE BEAUTY Drink liší od konkurenčních produktů?
Tento drink je jedinečný ve vyváženém poměru ingrediencí. Jejich množství bylo stanoveno tak, aby doplňovaly dostatečnou dávku pro účinek, ale nebylo jich tam tolik, aby je tělo už nespotřebovalo a bez užitku vyloučilo ven. Složením 22 unikátních účinných látek a 14 aktivních látek, je tento drink unikátní v rozsahu účinků na celé tělo.
3Jaké množství kolagenních peptidů Naticol R obsahuje jedno balení?
Do jednoho balení jsme vložili 140 000 mg čistých kolagenních peptidů NaticolⓇ, které je rozděleno do 28 dávek po 5000 mg, tedy do 4týdenní komplexní kúry.
4Má ULTIMATE BEAUTY Drink nějaké vedlejší účinky?
ULTIMATE BEAUTY Drink - nutrikosmetický doplněk stravy bez vedlejších účinků. Při testování nebyly zjištěny vedlejší účinky. ULTIMATE BEAUTY Drink obsahuje pouze prospěšné ingredience pro tělo.
Dodržujte doporučené dávkování pro bezproblémové užívání.
5Co je to KOLAGEN a proč je důležité jej doplňovat do těla?
Kolagen tvoří až 75% naší kůže. Tělo si jej tvoří samo, ale od určitého věku začne jeho produkce klesat.
Kolagen je bílkovina, která se nachází v různých částech těla, včetně kůže, kostí, šlach, vazů, chrupavek a svalů. Jeho úkolem je tvořit i pojivové tkáně a hraje i klíčovou roli v udržování pevnosti a pružnosti těchto tkání. Molekuly kolagenu se liší ve své struktuře, přestože jejich funkce v organismech je prakticky totožná: spojovat a zpevňovat. Proto je důležité vybrat ten nejvhodnější typ pro účel, který hledáte.
6Co je to kDa a kolik má ULTIMATE BEAUTY Drink?
Vstřebatelnost = výkon.

Kolagenová molekula je příliš velká (okolo 300 000 Daltonů), což zabraňuje jejímu vstřebání tenkým střevem.
Díky technice enzymatického štěpení kolagenu na menší molekuly vzniká hydrolyzovaný kolagen s přerušenými aminokyselinovými řetězci. Výsledné molekuly enzymatického štěpení dosahují stonásobně menší velikost (5 000 a méně Daltonů), což umožňuje vstřebání řetězců tenkým střevem a následně průnik do krevního oběhu, díky kterému se peptidové řetězce mohou distribuovat do celého těla. Vědecký výzkum potvrdil zvýšené množství kolagenových peptidů v krvi po konzumaci hydrolyzovaného kolagenu.
Díky skvělému vstřebávání, tedy skvělé účinnosti, zlepšuje kvalitu kůže, kloubů, šlach a vaziv během několika týdnů. Při hydrolyzaci kolagenu se tedy kolagen rozpadá na malé peptidy o velikosti několika kDA.
Molekulová hmotnost kolagenových prášků se obvykle pohybuje mezi 2,5-6 kDa v závislosti na zdroji.
7Jak se peptidy hydrolyzovaného kolagenu přemění v těle na kolagen a jak dlouho trvá, než se výsledky projeví?
Jedná se o komplexní proces, který zahrnuje mnoho faktorů.
Kolagenové peptidy, absorbované v tenkém střevě, cestují krví do kůže, kde se vážou na receptory fibroblastů a stimulují je k produkci kolagenu a elastinu, což přispívá k pevnosti a pružnosti pokožky. Klíčová je přítomnost vitamínu C, který celý proces stimuluje a pomáhá tvořit kvalitní strukturu molekuly kolagenu v našem těle. Ten je v našem produktu již zastoupen, takže není třeba jej doplňovat jinak.
Nápoj ULTIMATE BEAUTY Drink představuje revoluci v kolagenních peptidových doplňcích - peptidy kolagenu v něm jsou hydrolyzované na dipeptidy a tripeptidy. S pomocí speciálně vybraných enzymů, poskytují nejvyšší možnou vstřebatelnost a účinnost.
Výsledky užívání kolagenních peptidů NaticolⓇ, se mohou lišit v závislosti na jednotlivci a jejich těle. Obecně platí, že pozitivní výsledky na kvalitu pokožky mohou být viditelné již po 4-8 týdnech pravidelného užívání dávky 5 gramů denně.
Avšak pro optimální výsledky je doporučeno užívat kolagen po dobu nejméně 3 měsíců. Důležité je také dodržovat správnou dávku a kombinovat příjem kolagenu s vyváženou stravou a dostatečným pitným režimem.
Optimální denní dávka kolagenních peptidů NaticolⓇ se může lišit v závislosti na individuálních potřebách a cílech. Výrobce kolagenních peptidů NaticolⓇ provedl klinické studie pro denní dávku 2500 mg, 5000 mg a 10000 mg. Už při pravidelném užívání 2500 mg byly vykázány pozitivní účinky. Signifikantních výsledků bylo dosaženo při ideální dávce 5000 mg denně.
Proto jsme se rozhodli vložit do každého sáčku dávku 5000 mg účinných kolagenních peptidů NaticoluⓇ, abychom přinesli produkt, který dokáže účinně a podloženě na základě výsledků klinických testů transformovat kvalitu pokožky a také zlepšit stav vlasů a nehtů.
8Je rybí kolagen považován za lepší než kolagen z hovězího, vepřového nebo drůbežího masa?
Všechny hydrolyzované kolageny nepůsobí stejným způsobem. V současné době existují čtyři typy živočišných kolagenů: hovězí, drůbeží, prasečí a mořský (rybí). Avšak ne všechny zmíněné hydrolyzované kolageny mají stejný účinek. Hovězí, drůbeží a prasečí kolagen obsahují převážně kolagen typu II, který je vhodný pro podporu kloubů, zatímco mořský kolagen se skládá hlavně z kolagenu typu I, který se primárně nachází v kůži a proto má na ni nejlepší vliv.
Kolagen typu I a kolagen typu II pocházejí z různých zdrojů. Navíc, kolagen typu I má menší molekuly, což znamená lepší absorpci a využití organismem pro tvorbu vlastního kolagenu v kůži. Na druhou stranu, kolageny typu II jsou účinnější pro klouby než pro kůži. Je důležité určit, jaký přínos chcete dosáhnout. Pokud je vaším cílem zlepšit zdraví kloubů, je vhodnější užívat doplňky stravy s kolagenem typu II. Avšak pokud chcete zlepšit vzhled kůže a redukovat vrásky, je nezbytné a rozhodující zvolit doplněk stravy obsahující převážně kolagen typu I.
Hovězí, prasečí a drůbeží kolagen se často objevuje v doplňcích stravy, především díky nižší ceně, jelikož je snazší jej extrahovat. Avšak mořský kolagen má oproti ostatním typům kolagenu vyšší kvalitu, neboť je lépe absorbován naším tělem. Mořský kolagen má o 1,5krát lepší využitelnost než hovězí či prasečí kolagen. Absorpce je jedním z klíčových faktorů.

Volba doplňků stravy s vhodným druhem kolagenu je klíčová pro dosažení očekávaných výsledků. Často se stává, že lidé si pořídí kolagenový doplněk s představou, že jim zlepší zdraví kůže a vyhladí vrásky, avšak výsledky se nedostavují, protože si zvolili nesprávný typ kolagenu. Skutečnost je taková, že druh kolagenu ovlivňuje účinnost doplňku stravy, a proto je důležité znát zdroj kolagenu - podle toho, zda chcete působit na kůži nebo klouby.
9Má ULTIMATE BEAUTY Drink nějaké vedlejší účinky?
Při dodržování doporučeného dávkování nejsou sledovány žádné vedlejší účinky.
Při kombinaci s jinými doplňky je třeba sledovat obsah doporučených denních dávek jednotlivých položek a tuto hodnotu nepřekračovat.
10Obsahuje ULTIMATE BEAUTY Drink alergeny?
Upozornění pro alergiky: ULTIMATE BEAUTY Drink je výrobek z ryb a obsahuje složky z ryb, může obsahovat stopy obilovin (lepek), vajec, sóji, mléka, celeru, hořčice, sezamu a ořechů.
Tyto stopy mohou pocházet ze strojů, které výrobek zpracovávají. I přes důkladné čištění strojů podle přísných předpisů nelze vyloučit přítomnost mikroskopických stop v produktu. Osoby s alergiemi před konzumací by měly tento produkt konzultovat s lékařem.
11Je možné dosáhnout obdobných výsledků, pokud použiji doplňky s proteiny místo kolagenových doplňků?
Existuje řada výživových doplňků obsahujících aminokyseliny, které tvrdí, že podporují tvorbu kolagenu v pokožce, jelikož aminokyseliny jsou základními složkami všech proteinů, včetně kolagenu. Aminokyseliny skutečně přispívají k lidskému zdraví, avšak konzumace těchto aminokyselin neposkytuje záruku produkce peptidů a samotného kolagenu. Na rozdíl od hydrolyzovaného kolagenu totiž v těle působí odlišným způsobem.
Molekula kolagenu se skládá z více než 20 aminokyselin, které jsou propojeny do spirálovité struktury. Kolagen má trojšroubovici, obvykle sestávající ze dvou identických řetězců a jednoho s mírně odlišným složením. Hlavními aminokyselinami v kolagenu jsou glycin, prolin a hydroxyprolin, které tvoří přibližně 50 % celkového množství aminokyselin. V kolagenu je však přítomno více než dalších 10 aminokyselin, které spolu vytvářejí šroubovici. Pro vytvoření kompletní molekuly kolagenu potřebujeme až 18 aminokyselin ve správných koncentracích a poměrech. Užívání kolagenových peptidů je účinnější, protože poskytuje všechny potřebné aminokyseliny.
12Mohu kombinovat botox a vnitřní užívání kolagenu pro omlazení pleti, nebo pokud chodím na botox, kolagen vnitřně užívat nepotřebuji?
V dnešním světě, kde je krása a mladistvý vzhled na prvním místě, se stále častěji setkáváme s různými způsoby, jak bojovat proti stárnutí pleti.
Jedním z nejpopulárnějších a nejkontroverznějších způsobů je aplikace botulotoxinu, známého také jako „botox“. Mnoho lidí si myslí, že botox je pro omlazení pleti lepší než doplňky stravy s kolagenem.
Na první pohled se může zdát, že botox je skutečně zázračným řešením pro omlazení pleti. Po aplikaci botulotoxinu se vrásky skutečně rozplynou velmi rychle. Ale jak to vlastně funguje? Botulotoxin dočasně vyřadí z provozu mimické svaly pod kůží, které se přestanou hýbat a tím vyhladí mimické vrásky. Bohužel, svaly pod kůží tím atrofují a kůže povoluje.
Navíc, jak jeho efekt po půl roce vyprchá, je nutné jeho aplikaci opakovat, protože vrásky se během pár týdnů objeví znovu. To znamená, že se musíte pravidelně vracet ke svému lékaři a neustále investovat do dalších a dalších aplikací botulotoxinu.
Na druhou stranu, doplňky stravy s kolagenem nabízejí jiný přístup k omlazení pleti. Kolagen je přirozenou součástí naší pokožky, která zajišťuje její pevnost a pružnost. S věkem se produkce kolagenu snižuje, což vede ke vzniku vrásek a ochabnutí pokožky. Doplňky stravy s kolagenem naopak kůži zpevní a posílí zevnitř. Velká výhoda je, že nepůsobí jen na pleť v obličeji, ale i na celém těle.
Výživový doplněk na bázi kolagenu doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce bez přestávky pro zajištění viditelných výsledků, při užívání dávky 5 gramů denně.
13Je ULTIMATE BEAUTY Drink vhodný pro těhotné a kojící ženy?
Přestože Ultimate Beauty Drink je složen ze zdraví prospěšných složek, není tento mix určen pro těhotné ani kojící ženy. Tento výrobek nebyl pro tuto skupinu testován. Jako těhotná či kojící žena si musíte dávat pozor přinejmenším na denní příjem jódu a také vitaminu A. Je důležité si uvědomit, že potřeby vitamínů a minerálů se mohou u kojících žen lišit, a proto by měly být doporučené denní dávky konzultovány s lékařem nebo odborníkem na výživu.
14Jak dlouho musím tento doplněk stravy užívat?
Prokazatelné výsledky nutrikosmetického doplňku stravy ULTIMATE BEAUTY Drink budete vnímat již po čtyřech týdnech pravidelného užívání. Klinické studie patentovaných látek obsažených v doplňku stravy ULTIMATE BEAUTY Drink potvrdily, u převážné části respondentů, zlepšení a skvělé výsledky sledovaných parametrů již po 4-8 týdnech užívání, jiná část po 16 týdnech pravidelného užívání.
Nejlepších výsledků bude dosaženo při každodenním a pravidelném používání. Ideální doba užívání doplňku stravy je 6 měsíců. Následně doporučujeme měsíční pauzu, po které je vhodné celý cyklus zopakovat.
15Proč je vhodné vybírat si na pleť kolagenní a jiné produkty jen ověřené klinickými studiemi?
V době popularity kolagenu na sociálních sítích se stalo hitem uvádět nebo zkreslovat různé výsledky sledovaných parametrů, včetně předhánění se v uvádění lepších výsledků (např. zvýšení pružnosti nebo zmenšení hloubky vrásek), ovšem bez přímého odkazu na konkrétní studii a souhlasu jejího zadavatele. Data, kterými je spotřebitel ohromen, ale která neodkazují na konkrétní studii (její provedení), jsou zavádějící a často spotřebitele matou. Ten ho pak s velkým očekáváním a v dobré víře, že takový produkt (účinná látka) dosáhl skvělých výsledků při zlepšení stavu pleti, zakoupí. Přitom se ani nemusí jednat o identickou účinnou látku (specifické složení) od daného producenta s odpovídajícím množstvím účinné látky (gram/den) tak, jak byla podrobena testování v klinické studii!
16Je ULTIMATE BEAUTY Drink vhodný při zdravotních potížích?
Doplněk stravy ULTIMATE BEAUTY Drink není určen a schválen k léčebným účelům.
Z pozice výrobce doporučujeme, v případě jakýchkoliv aktuálních nebo chronických zdravotních a výživových omezení, konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy vždy konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.
17Byl doplněk stravy ULTIMATE BEAUTY Drink testován na zvířatech?
Ne, doplněk stravy ULTIMATE BEAUTY Drink není testován na zvířatech.
18Je možné objednat výrobek i bez založeného zákaznického účtu?
Váš zákaznický účet se vytvoří automaticky při zadávání doručovací adresy a dalších informací. Jeho vytvoření slouží jako služba pro Vás, na jednom místě tam najdete Vaši objednávku, informaci o pohybu zásilky, případně historii objednávek.
Váš účet můžete kdykoliv svobodně zrušit.

DOPRAVA A OBJEDNÁVKY

1Jak funguje předplatné?
Klíčem k maximalizaci účinků ULTIMATE BEAUTY je pravidelnost užívání. Ten by se měl stát součástí Vaší každodenní rutiny.
Díky Beauty klubu a jeho předplatnému, budete mít nové balení kolagenu vždy včas připraveno. O vše se postaráme za Vás.
Doprava zdarma – Jsme rády, že o sebe pečujete. Podporou je doprava zdarma na 3 měsíční pečující zásilku odeslanou jednorázově.
Vaše sleva – Chceme Vás co nejvíc podpořit ve Vaši péči, proto na 3 měsíčním balení získáte 18 % slevu a při jednorázovém doručení i dopravu zdarma.
Flexibilita – přizpůsobíme se Vašim potřebám. Své předplatné tedy můžete pozastavit nebo zrušit, kdykoliv uznáte za vhodné. Samozřejmostí je změna příchutě produktu nebo jejich kombinace. Těch nejlepších výsledků se dosahuje, při pravidelném, dlouhodobém užívání.
2Jak funguje předplatné?
Klíčem k maximalizaci účinků ULTIMATE BEAUTY je pravidelnost užívání. Ten by se měl stát součástí Vaší každodenní rutiny.
Díky Beauty klubu a jeho předplatnému, budete mít nové balení kolagenu vždy včas připraveno. O vše se postaráme za Vás.
Doprava zdarma – Jsme rády, že o sebe pečujete. Podporou je doprava zdarma na 3 měsíční pečující zásilku odeslanou jednorázově.
Vaše sleva – Chceme Vás co nejvíc podpořit ve Vaši péči, proto na 3 měsíčním balení získáte 18 % slevu a při jednorázovém doručení i dopravu zdarma.
Flexibilita – přizpůsobíme se Vašim potřebám. Své předplatné tedy můžete pozastavit nebo zrušit, kdykoliv uznáte za vhodné. Samozřejmostí je změna příchutě produktu nebo jejich kombinace. Těch nejlepších výsledků se dosahuje, při pravidelném, dlouhodobém užívání.
3Jak funguje členství v Beauty clubu?
Při zakoupení produktu se Vám automaticky vytvoří účet. Členkou se tedy stáváte automaticky. Díky tomu si můžete své objednávky kontrolovat, měnit doručovací údaje, spravovat faktury.
Před koncem Vaší pravidelné kúry Vám navíc na e-mail zašleme upozornění a výzvu k dokončení nové objednávky. Po jejím potvrzení a uhrazení máte jistotu, že Vaše další balení je již na cestě.
4Jakým způsobem mohu zaplatit svou objednávku?
Objednávku je možné zaplatit online kartou, nebo bankovním převodem.
5Kdy mohu mou zásilku očekávat?
Zásilky odesíláme do 24 h (od připsání platby, příp. na dobírku od přijetí objednávky), ve všední dny pondělí až pátek.
6Zasíláte objednávky i do zahraničí?
Ano, na SK zasíláme běžně, pro doručení do jiných zemí nás prosím kontaktujte.
7Jaké další poplatky jsou spojené s objednávkou do zahraničí?
Objednávky mířící mimo země EU (včetně Anglie, Švýcarska a Norska) mohou vyžadovat dodatečné celní poplatky a daně. Tyto poplatky platí příjemce zásilky. Výše poplatků a cel se mění v závislosti na dané zemi.
Pro konkrétní informace kontaktuje naši zákaznickou linku.
8Na objednávku čekám už několik dní? Co mám dělat?
Zásilky odesíláme do 24 h (od připsání platby, příp. na dobírku od přijetí objednávky), ve všední dny pondělí až pátek.
Nemáte-li, ani po několika dnech, informace o zásilce na cestě, zkontrolujte prosím, zda jste obdrželi email od naší zákaznické podpory, včetně složek promo/ hromadné i spam.
Pokud jste žádné informace neobdrželi, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku.
9Zásilka přišla poškozená, zdeformovaná. Co mám dělat?
Prohlédněte si zásilku ihned při převzetí. Vykazuje-li známky poškození, zásilku nepřebírejte, nebo na to ihned upozorněte dopravce a zahajte reklamační proces.
Pokud jste i přes tuto vizuální kontrolu zásilku převzali, zkontrolujte prosím obsah zásilky.
Balení našeho produktu věnujeme velkou péči, navíc, balení samotného produktu je téměř nezničitelné. Jednotlivým dávkám nevadí ani pohyb ani vlhko, protože jsou uzavřené ve vzduchotěsném a voděodolném balení.
Pokud si přesto nejste jistá, kontaktujte prosím naši podporu.
10Zásilka obsahuje jiné výrobky, nebo jiné příchutě, než jsem si objednala.
Prosím, pořiďte fotografie a kontaktujte naši zákaznickou linku.
11Zásilka přišla poškozená uvnitř, přepravní obal je v pořádku. Co mám dělat?
Prosím pořiďte fotografie obalu a balení a neprodleně nás kontaktujte na zákaznické podpoře. Poškození budeme neprodleně řešit.
12Mohu členství v Beauty club pozastavit nebo zrušit?
Ano, odhlášení, pozastavení nebo zrušení členství je možné kdykoliv zdarma. Pokud potřebujete jen zásilku upravit, pozdržet nebo změnit frekvenci zasílání, prosím dejte nám vědět! Rády Vám vyjdeme vstříc.
13Je možné po odeslání objednávky změnit dodací adresu?
Prosím, ihned kontaktujte naši zákaznickou linku. Objednávku se snažíme odeslat co nejdříve. Pokud zásilka ještě nebyla odeslaná, rády její údaje upravíme, pozdržíme nebo změníme frekvenci zasílání. Rády Vám vyjdeme vstříc.
Pokud již byla odeslaná, nelze změnit.

DOTAZY K UŽÍVÁNÍ PRODUKTŮ

1Jak připravit jednu porci ULTIMATE BEAUTY Drink?
Do čisté sklenice nalijte studenou (příp. vlažnou) vodu, vsypte obsah pytlíčku a zamíchejte.
Můžete okamžitě konzumovat.
Voda má být chladná, případně vlažná. Příliš teplá voda by mohla znehodnotit účinné složky v produktu.
2Jaké je doporučené dávkování ULTIMATE BEAUTY Drinku?
Užíváním jedné porce jednou denně dosáhnete ty nejlepší a nejefektivnější výsledky. Nejpřínosnější je konzumace jedné dávky ULTIMATE BEAUTY Drinku denně na lačno. Nebo kdykoliv, ale s odstupem minimálně 2 hodin od předešlého jídla.
Nepřekračujte denní doporučenou dávku.
Drink ULTIMATE BEAUTY nenahrazuje pestrou stravu.
Drink ULTIMATE BEAUTY není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
3Existuje denní doba, kdy je nejlepší kolagen užívat?
Na čase úplně nezáleží, díky tomu Drink snadno začleníte do Vaší každodenní rutiny. Můžete si jej vzít přesně tehdy, kdy Vám to vyhovuje.
Ale vzhledem k množství doplňujících látek, a jako podpora pitného režimu, doporučujeme navyknout si, užívat jej ráno na lačno, případně 2h po jídle, tím dosáhnete maximálních účinků.
4Minimální trvanlivost a požadavky na správné skladování.
Veškeré informace jsou uvedeny na obalu produktu. Najdete tam datum minimální trvanlivosti.
Drink skladujte na suchém místě, při teplotě 5-25 ºC. Skladujte mimo dosah dětí.
Mininální trvanlivost výrobku činí 24 měsíců od data výroby, které je uvedeno na obalu.
5Je možné ULTIMATE BEAUTY Drink kombinovat s jinými doplňky stravy?
Ano, ULTIMATE BEAUTY Drink je možné kombinovat i s jinými doplňky stravy, ale doporučujeme sledovat doporučený denní příjem vitamínů, minerálů a látek, které mají tento limit stanoven a nepřekračovat jej.
V případě nejasností či obav, vezměte prosím naše složení ke svému praktickému lékaři a konzultujte své obavy.
6Mohu se ULTIMATE BEAUTY Drinkem předávkovat?
Drink je sám o sobě samostatnou bílkovinou, tedy konzumace velkého množství není spojena s žádnými problémy.
Protože však ULTIMATE BEAUTY Drink obsahuje další funkční složky, vitamíny a minerály, měla byste se vždy řídit doporučením uvedeným na výrobku a nepřekračovat denní dávku.
Tedy užívání více než jedné dávky denně nedoporučujeme.

VRÁCENÍ A REKLAMACE

1Jak postupovat při vrácení zásilky v zákonné lhůtě?
Nepoškozené a kompletní balení produktu můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od doručení, na naši adresu.
Peníze za vrácenou objednávku vrátíme na váš účet do 14 dnů od doručení neporušené vrácené objednávky v původním balení na naši adresu. Do vrácené částky se nezahrnují náklady na doručení.
2V případě, že jsem s produktem nespokojená, mohu jej vrátit?
Ano, za naším produktem si stojíme a tak na něj poskytujeme 100% záruku. Pokud nám do 14 dní od doručení zásilku vrátíte, v původním, neporušeném obalu, vrátíme Vám peníze zpět.
Co se příchutí týče, doporučujeme vyzkoušet náš testovací balíček, kde jsou všechny příchutě a na jejichž základě si můžete objednat velké balení.
Na příchuť se záruka spokojenosti nevztahuje.